Elemző termékmenedzser

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 június 12, kedd Azonosító: 1869

Pénzügyi területen tevékenykedő partnerünk csapatába elemző termékmenedzsert keresünk.

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • Új termékek fejlesztése és kialakítása új és meglévő stratégiai partnerekkel
  • Termékfejlesztési ötletek kidolgozása
  • Jövedelmezőségi számítások készítése
  • Termék kalkulátorok karbantartása, fejlesztése, tesztelése
  • A lakás-előtakarékossági és cross-selling termékek fejlesztésével, bevezetésével, működtetésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • Részvétel a termékstratégia kialakításában
  • A termékek jövedelmezőségének nyomon követése
  • Hirdetmények és díjtáblák készítése, karbantartása a termékek értékesítési terveinek elérése érdekében beavatkozási akciótervek kidolgozása

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági, informatikai vagy matematikus végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 3-5 év tapasztalat
  • Excel magas szintű ismerete (függvények, makrók, stb.)
  • Analitikus gondolkodás
  • Rendszer- és folyamatszemlélet
  • Precíz, dokumentált munkavégzés
  • Kiváló csapat munka
  • Stressz tűrőképesség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Gyors tanulási képesség

Előny

  • Lakás-takarékpénztári vagy pénzintézeti tapasztalat
  • IT területen szerzett tapasztalat
  • VBA programozás ismerete

Amit a cég kínál

  • Teljesítményarányos (bónusz) juttatási rendszer
  • Kafetéria
  • Hosszú távú, biztos együttműködés lehetősége
  • Folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, szakmailag jól felkészült csapat
  • Komplex, felelősségteljes munka
  • Intenzív termék alapképzés, rendszeres továbbképzések