Dynatrace rendszermérnök

Rendszerüzemeltető, Rendszermérnők Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2017 december 12, kedd Azonosító: 1657

Új megbízó partnerünk számára keresünk junior vagy már tapasztalt kollegát Dynatrace üzemeltető és fejlesztő pozícióba. Amennyiben szívesen belevágnál és van némi fejlesztői, illetve üzemeltetői tapasztalatod (akár egyetemi szinten), ne habozz, hiszen 3 hónapos betanítási idő, sok támogatás és új ismeretek várnak! Amennyiben van már tapasztalatod és szeretnél egy mozgalmas és változatos munkát, úgy szintén várjuk jelentkezésed!

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Rendszerüzemeltető, Rendszermérnők
Budapest

Feladatok

  • A feladat a hazai nagyvállalatok, bankok és biztosítók Java EE, dotNET stb. alapú alkalmazásainak teljesítmény hangolása és stabilitási problémáinak feltárása a Dynatrace APM eszköz használatával, automatizált fejlesztői és tesztkörnyezetek (CI) építése, pre-sales tevékenység ellátása, oktatás, integrációs fejlesztések elvégzése, valamint a működő Dynatrace rendszerinstallációk támogatása.

Elvárások

  • Java, ASP .NET, PHP webalkalmazás fejlesztői ismeret
  • Open source fejlesztési, tesztelési technológiák ismerete
  • Érdeklődés a nagyvállalati rendszerek teljesítménybeli és stabilitási problémáinak megoldásához
  • Angol nyelvtudás (írott és beszélt)

Előnyök

  • Dynatrace (APM) ismeret
  • Némi üzemeltetési tapasztalat
  • Alkalmazástesztelésben szerzett gyakorlat, automatizált tesztkörnyezetekben való jártasság előnyt jelent

Amit ajánlunk

  • Főállású, biztos jövedelem
  • Változatos, mozgalmas munka
  • Budapesti és budaörsi munkavégzés
  • Szakmai vizsga támogatása