Digital Signage Consultant

JavaScript fejlesztő, Egyéb fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 október 24, szerda Azonosító: 1832-1

Partnercégünk a világ egyik vezető rendszer integrációval foglalkozó cége, 58 országban vannak jelen. Profiljába tartoznak Networking, Data Center, Unified Communication, és Security megoldások. Hozzájuk keresünk Digital Signage consultant kollégát.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
JavaScript fejlesztő, Egyéb fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Digital Signage rendszerek tervezése, menedzsmentje
  • IT és tartalmi integrációk tervezése, fejlesztése
  • Értékesítés támogatás
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások

  • Az alábbi technológiák magas szintű ismerete
  • Windows Embedded és Server környezet
  • Python,
  • HTML5, CSS, JavaScript
  • Felsőfokú végzettség (lehetőleg IT, mérnöki vagy természettudományi területen)
  • fél-1 év fejlesztői tapasztalat vagy Digital Signage területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos szemlélet
  • Együttműködési készség

Előnyök

  • VBscript, Powershell ismeret
  • Videofal controllerek
  • Megjelenítő technológiák
  • Jártasság az alábbi technológiákban
  • ScalaScript
  • Tomcat
  • SQL (mssql, postgresql)
  • MongoDB
  • Linux, Ubuntu
  • Android fejlesztés
  • ChromeOS

Amit ajánlunk

  • Jó hangulatú, összetartó csapat
  • Hosszú távú perspektíva
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Cafeteria rendszer
  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi projektek
  • Külföldi utazás lehetősége