DevOps mérnök

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 január 14, hétfő Azonosító: 2088

13. kerületi partnerünk az energiapiac számára fejleszt, tervez, üzemeltet szoftvereket. A DevOps mérnökök feladata az üzleti alkalmazásaink fejlesztéséhez, teszteléséhez, kiadáskezeléséhez és üzemeltetéséhez kapcsolódó folyamatok automatizálása és üzemeltetése Continuous Delivery szemléletben.

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Elvárások

  • Linux szerverek felhasználói szintű átfogó ismerete
  • Konténer technológiák ismerete (Docker, rkt, lxc)
  • Jenkins Continous Integration alkalmazás ismerete
  • Legalább egy script nyelv ismerete Bash, Python
  • Szoftverfejlesztési tapasztalat (JAVA)
  • Csapatszellem
  • Automatizálás iránti elkötelezettség
  • Nyitottság új technológiák megismerésére
  • SCM rendszerek ismerete (SVN, Git)
  • Speaks English! Bátran kommunikálsz angolul szakmai dolgokról

Előnyök

  • Continous Delivery szemlélet ismerete
  • Maven, Gradle ismerete
  • Kubernetes
  • Docker swarm
  • Konfiguráció menedzsment (Ansible)
  • Nexus repository, SonarQube ismerete

Amit ajánlunk

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Stabil álláslehetőség
  • Ingyen kávé, tea a konyhában
  • X-box, csocsó, játékszoba
  • Rendszeres csapatépítők, családi napok, céges síelés
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Motivált, fiatal, agilis csapatban való munkavégzés, SCRUM módszertan
  • Rugalmas munkaidő
  • Emberközpontú közeg, hosszú távú perspektíva
  • Karrier és tanulási, továbbképzési lehetőség