DevOps Engineer

C, C++ fejlesztő, Egyéb fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 május 28, hétfő Azonosító: 1793-1

Partnerünk amerikai anyavállalattal rendelkezik, civil és katonai repülésszimulációs rendszerek fejlesztése területén tölt be piacvezető szerepet. Budapesti csapatába keresünk DevOps Engineer kollégát.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
C, C++ fejlesztő, Egyéb fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Döntéshozás-támogató szimulációs rendszer fejlesztése
  • Software deployment, implementáció, rendszerkarbantartás, esetenként külföldi munkavégzéssel
  • Belső monitoring eszközök modernizációja

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Linux alapú rendszereken szerzett fejlesztői tapasztalat
  • Agilis módszertanok ismerete
  • Continuous Integration and Configuration management systems ismeretek (pl. Jenkins, Puppet, Git, SVN)
  • Magabiztos, folyékony, társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyök

  • Code optimization
  • CMake build system
  • C++ nyelv ismerete
  • Scriptnyelvek ismerete (Python, bash)
  • Virtualizáció és/vagy containers
  • Német nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség (Változatos projektek, Szakmai tréningek, Nyelvtanfolyamok,Támogatják a felsőfokú -és doktori tanulmányokat, illetve a saját kutatásokat, Rendszeres innovációs versenyek)
  • Rendszeres, rövidebb vagy akár tartós külföldi kiküldetés Nyugat-Európába vagy Észak-Amerikába
  • Rendszeres csapatépítő események
  • Versenyképes fizetés
  • Egészségbiztosítás