Devops Engineer

Egyéb fejlesztő II. kerület Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 november 5, hétfő Azonosító: 1997-1

Fashion industry számára weboldalakat fejlesztő startup partnercégünk számára keresek munkatársat Devops Engineer pozícióba.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Egyéb fejlesztő
Munkavégzés helye:
II. kerület

Feladatok

  • Fashion industry számára weboldalak fejlesztése, egyedi igények alapján.

Elvárások

  • Docker, Docker Compose
  • AWS (ECS, EKS, Fargate, Spot)
  • Kubernetes, Minikube
  • PHP, MySQL, MongoDB, Redis, Nginx
  • IaC (Puppet, Ansible, Chef, Salt)
  • GitLab, Hashicorp Tools (Terraform, Consul)
  • Microservices/SOA
  • Codeship / Circle CI, Spotinst, similar tools
  • New Relic, Datadog, Rancher, similar tools

Előnyök

  • Mesos+Marathon, DC/OS
  • MongoDB Atlas
  • PostgreSQL, MariaDB, Hadoop
  • Kafka, Spark
  • Node.js, Python, Go, Bash, Perl
  • VMware

Amit ajánlunk

  • Fiatalos, agilis, barátságos, innovatív a csapat, miközben szenvedélyesen professzionalisták vagyunk
  • Támogatjuk a flexibilis és távoli munkavégzést (napi fix törzsidővel a meetingek érdekében)
  • Figyelünk, hogy a munkádhoz szükséges minden eszközöd meglegyen (a laptoptól, a filcen át Studio 3T-ig)
  • Figyelmet fordítunk a szakmai fejlődésre, edukációs lehetőségek biztosítására
  • Segítjük a publikálást, prezentálást, konferenciákon/meetupokon való részvételt
  • Szívesen fogadjuk visszajelzéseidet, ötleteidet