Devops Engineer

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 október 17, szerda Azonosító: 1980

Our partner is currently looking to fill a Devops Engineer position. As a Devops Engineer, you will be responsible for continuous integration and delivery for the software team. Your contribution to the team will help the team achieve higher quality products, deploy more stable versions. You will be able to constantly improve your experience, learn new technologies and apply your knowledge.

Munkakör:
Egyéb

Ez az álláshirdetés már lejárt. Kérjük böngésszen jelenlegi kínálatunkból.

Kérdésed van?Segítünk! Hívd az alábbi telefonszámot!+36 1 266 24 20