Data Visualization Expert

Adattárház, BI fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 január 21, hétfő Azonosító: 2071-1

Partnerünk Magyarország egyik meghatározó cége BI, Big Data és adatvizualizációs megoldások terén. Csapatukba Data Visualization Expert pozícióba keresünk kollégát.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Adattárház, BI fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Üzleti megrendelők, felső vezetők riport igényeinek kiszolgálása
  • Folyamat optimalizálás- főként HR modulokban
  • Riport automatizálás
  • Egyszerre több igény egyidejű kezelése

Elvárások

  • Erős Tableau tudás
  • Tableau associate (desktop) vizsga
  • Adatszintű hozzáértés, SQL ismeretek
  • Feszes, multis munkatempó bírása
  • Spotfire, Qlikview, Qliksense, MS Power BI tapasztalat
  • Magabiztos Excel tudás
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban

Amit a cég kínál

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, barátságos munkakörnyezet
  • Ingyen kávé és gyümölcs, masszázs, sportkártya stb.
  • Szakmailag felkészült, agilis csapattagok
  • Szakmai fejlődési perspektíva, új technológiák, megoldások megismerésének, kidolgozásának lehetősége