Compliance Specialist

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 augusztus 30, csütörtök Azonosító: 1956

Információ-technológiai szolgáltatásokkal foglalkozó, nemzetközi partnerünk számára keresünk Compliance Specialist pozícióba új kollégákat Budapestre!

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • Anyavállalati compliance szabályzatok és eljárások helyi alkalmazhatóságának elemzése, bevezetés támogatása
  • Auditok koordinálása és levezetése a szabályozásoknak és törvényi előírásoknak való megfelelés biztosítása érdekében, szükséges intézkedések után követése
  • Compliance kockázatelemzési feladatok ellátása, és a kapcsolódó dokumentáció naprakészen tartása.
  • Szállítói háttérellenőrzések, érdek-összeütközések vizsgálata
  • Compliance esetek feltárása és kivizsgálása, ezzel kapcsolatos dokumentációk és riportok elkészítése
  • Megfelelőségi területet érintő munkavállalói kérdések megválaszolása, beleértve az Ask-me! portálon beérkező igényeket
  • Munkavállalói compliance tréningek tartása, tréning anyagok elkészítésében való részvétel, ezek teljesítésének követése
  • Tudatosságnövelő kampányok szervezése, hírlevelek készítése
  • ICS kontrol követelmények dokumentációja és tesztelés végrehajtása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, lehetőleg gazdasági területen
  • Legalább 2 év multinacionális környezetben szerzett compliance területi tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Részletorientáltság, elemző- és magyarázókészség
  • Jó kommunikációs és prezentációs készségek
  • Nagyfokú kockázatérzékenység
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

Előnyök

  • Német nyelvtudás