Cisco hálózati rendszermérnök

Hálózatüzemeltető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 június 5, kedd Azonosító: 1855

Banki területen működő partnerünkhöz keresünk 13. kerületi munkavégzéssel Cisco hálózati rendszermérnök pozícióba munkatársat.

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Hálózatüzemeltető
Budapest

Lehetőséged lesz:

  • A központi, a fióki és az ATM hálózati LAN/WAN/MAN feladatok elvégzésére, koordinálására
  • A Cisco DWDM alapú hálózati gerincének üzemeltetésére
  • A Cisco alapú adathálózat és hozzá tartozó komponensek naprakész konfigurálására
  • Megismerni a Cisco hálózati eszköz portfóliót
  • Elemezni és analizálni a hálózati adatforgalmat
  • A Cisco és Avaya telefonhálózathoz kapcsolódó üzemeltetési, fejlesztési, tervezési feladatok elvégzésére
  • Kiválasztani, tesztelni és integrálni az új hálózati eszközöket
  • Közvetlen kapcsolattartásra a szerződéses partnerekkel
  • Magas szintű adatszolgáltatási tevékenységet ellátni a bankcsoporton belül
  • Ellenőrizni, értékelni és visszajelzést adni a szerződéses partnerek munkájáról
  • Második szintű Help Desk támogatást nyújtani a bank felhasználói területére.

Csatlakozz, amennyiben:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 5 éves gyakorlatra tettél szert
  • - Cisco hálózati eszközök alkalmazásában,
  • - Hálózatok üzemeltetésében, támogatásában és telepítésében
  • Érvényes CCNP vizsgával és a Cisco területre vonatkozóan hiánymentes műszaki ismerettel is rendelkezel
  • QoS, EIGRP, OSPF, BGP routing protokolok nem idegenek számodra
  • Angol nyelvtudásod középfokú (szóban, írásban)
  • Nem jelent problémát a készenléti munkarend és rendkívüli esetekben a munkaidőn kívüli/hétvégi munkavégzés
  • B kategóriás jogosítványod van.