C/C++ fejlesztő

C, C++ fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 április 23, hétfő Azonosító: 1790

Partnerünk nemzetközi szinten diktálja az ütemet katonai és civil repülésszimulátorok fejlesztése területén. Döntéhozás-támogató rendszer illetve vadászrepülő szimulátor fejlesztését végző csapataiba keresünk C/C++ fejlesztő kollégákat.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
C, C++ fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Katonai és civil döntéshozás-támogató szimulációs rendszer fejlesztése

Elvárások

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség (Bsc, Msc)
  • 2+ év fejlesztői tapasztalat C/C++ környezetben
  • Linux alapú rendszereken szerzett fejlesztői tapasztalat
  • Agilis fejlesztési metodológiában szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, folyamatos, kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyök

  • Egyéb programozási nyelvek ismerete (SQL, shell, Python, stb.)
  • Qt ismerete
  • Automatikus tesztelési módszerek, eszközök ismerete (unit testing, functional testing)
  • REST API
  • Német nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség (Változatos és érdekes projektek, Sokféle környezet és programozási nyelv, Szakmai tréningek, Nyelvtanfolyamok, Felsőfokú és doktori tanulmányok valamint saját kutatások támogatása, Rendszeres innovációs versenyek)
  • Rendszeres, rövidebb vagy akár tartós külföldi kiküldetés Nyugat-Európába vagy Észak-Amerikába
  • Modern idorakörnyezet
  • Rendszeres csapatépítő események
  • Versenyképes jövedelem
  • Egészségbiztosítás