C++ szoftverfejlesztő (Budapest, IX. kerület)

C, C++ fejlesztő Budapest, IX. kerület Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 július 9, hétfő Azonosító: 1900

Partnerünk egy rugalmas hozzáállással rendelkező, család-, és kerékpár barát cég, amely már több mint 15 éve működik Budapesten, 250 fős létszámmal. Fejlesztői csapatukba keresünk új szakembert. A Cég számára kiemelten fontos a technológiai újítás és az innovációs fejlesztés.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
C, C++ fejlesztő
Munkavégzés helye:
Budapest, IX. kerület

Feladatok

  • Egyedi, speciális termékek tervezése és fejlesztése (számos projektben részt vehetsz, ezeknek egy része belsős - saját - projekt, másik része már a partnerekhez köthetők)
  • Igényes, átlátható és karbantartható kód illetve ezzek összefüggő dokumentáció írása
  • Szoftver hibák felderítése és javítása

Elvárások

  • Min. 3 éves C++ programozási ismeret
  • Felsőfokú végzettség
  • Linux ismeret
  • GUI fejlesztési tapasztalat

Előnyök

  • Agilis fejlesztési környezetben való jártasság
  • Script nyelvek ismerete (pl. Perl)

Amit ajánlunk

  • A Cégnél fejlesztheted szakmai kompetenciádat
  • Különféle projekteken dolgozhatsz (egy része saját, másik része partner cégekhez kötődik)
  • Fiatalos, dinamikus és összetartó csapat fog körül venni
  • Béren kívüli egyéb juttatások cafeteria (br. 400.000 Forint éves szinten) + bónusz
  • A Cég kiemelten rugalmas és család-, valamint kerékpár barát!
  • Ha érdekel a lehetőség, kérlek jelentkezz!