C# fejlesztő (Budapest, IX. kerület)

.Net/C# fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 július 9, hétfő Azonosító: 1901

Partnerünk egy rugalmas hozzáállással rendelkező, család-, és kerékpár barát cég, amely már több mint 15 éve működik Budapesten, 250 fős létszámmal. Fejlesztői csapatukba keresünk új szakembert. A Cég számára kiemelten fontos a technológiai újítás és az innovációs fejlesztés.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
.Net/C# fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Saját fejlesztésű rendszer fejlesztése C#, .NET, SQL nyelven
  • Felhasználói interfész és adatelérési réteg fejlesztése

Elvárások

  • C# és .NET programozói tudás és tapasztalat
  • SQL és tárolt eljárás technikák aktív ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Rendszertervezési és rendszerszervezési tapasztalatok
  • Csapatjátékos hozzáállás

Előnyök

  • MS SQL ismeret
  • Német nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • A Cégnél fejlesztheted szakmai kompetenciádat
  • Különféle projekteken dolgozhatsz (egy része saját, másik része partner cégekhez kötődik)
  • Fiatalos, dinamikus és összetartó csapat fog körül venni
  • Béren kívüli egyéb juttatások cafeteria (br. 400.000 Forint éves szinten) + bónusz
  • A Cég kiemelten rugalmas és család-, valamint kerékpár barát!
  • Ha érdekel a lehetőség, kérlek jelentkezz!