C# fejlesztő (bank szektor, Budapest, IX. kerület)

.Net/C# fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 november 6, kedd Azonosító: 1901

Partnerünk egy rugalmas hozzáállással rendelkező, amerikai pénzügyi cég, amely már több mint 15 éve működik Budapesten, kb. 500 fős létszámmal. 10+ fős fejlesztői csapatukba keresünk új szakembert. A Cég számára kiemelten fontos a technológiai újítás és az innovációs fejlesztés.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
.Net/C# fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Saját fejlesztésű rendszer fejlesztése C#, .NET, SQL nyelven
  • Felhasználói interfész és adatelérési réteg fejlesztése
  • Bank specifikus fejlesztésekben való aktív részvétel egy 10+ fős csapatban

Elvárások

  • Min. 2-3 év C# és .NET programozói tudás és tapasztalat
  • SQL és tárolt eljárás technikák aktív ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Rendszertervezési és rendszerszervezési tapasztalatok
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Angol nyelvtudás, melyet naponta fogsz használni

Előnyök

  • MS SQL ismeret
  • Német nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • A Cégnél fejlesztheted szakmai kompetenciádat, van fejlődési lehetőség szakmailag és anyagilag egyaránt.
  • Különféle projekteken dolgozhatsz (egy része saját, másik része partner cégekhez kötődik)
  • Fiatalos, dinamikus és összetartó csapat fog körül venni, az átlagkor a Cégen belül 28-32 év.
  • Béren kívüli egyéb juttatások cafeteria (br. 400.000 Forint éves szinten) + bónusz (1-3 havi bér)
  • A Cég kiemelten rugalmasan kezeli a munkaidőt, és van home office lehetőség is.
  • Ha érdekel a lehetőség, kérlek jelentkezz!