C fejlesztő

C, C++ fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 május 28, hétfő Azonosító: 1833

Partnerünk nemzetközi szinten diktálja az ütemet katonai és civil repülésszimulátorok fejlesztése területén. Budapesti csapatába helikopterszimulátor fejlesztére keres C fejlesztőt.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
C, C++ fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Egy piacvezető katonai helikopter szimulációs rendszer fejlesztése
  • Komponensek fejlesztése, újraírása
  • Szimulációs rendszerek komponenseinek portolása
  • Automatizált tesztelési környezet felépítése, tesztek automatizálása

Elvárások

  • Büntetlen előélet, biztonsági tanúsítvány igényléséhez
  • Linux alapú rendszerek átfogó ismerete
  • 2+ év C fejlesztői tapasztalat
  • Linuxon szerzett debuggolási tapasztalat
  • Portolási tapasztalat
  • Scriptnyelvek ismerete (Bash/shell, Python, Perl)
  • Elosztott verziókezelő alkalmazások ismerete (git, hg)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Utazási hajlandóság (EU)
  • Kreatív és hatékony problémamegoldási képesség

Előnyök

  • Ada, C++, Fortran
  • Build rendszerek használatában és fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Beágyazott rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Automatikus tesztelési módszerek és eszközök ismerete (unit testing, functional testing)
  • Agile csapat tagjaként szerzett tapasztalat (Scrum, Kanban, Scrumban)
  • Német nyelvtudás
  • BSc diploma, informatikai vagy mérnöki szakon

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség (Változatos projektek, Szakmai tréningek, Nyelvtanfolyamok,Támogatják a felsőfokú -és doktori tanulmányokat, illetve a saját kutatásokat, Rendszeres innovációs versenyek)
  • Rendszeres, rövidebb vagy akár tartós külföldi kiküldetés Nyugat-Európába vagy Észak-Amerikába
  • Rendszeres csapatépítő események
  • Versenyképes fizetés
  • Egészségbiztosítás