Business Analyst

Üzleti elemző Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 november 16, péntek Azonosító: 2015

A szoftverfejlesztés területén több, mint egy évtized óta sikeresen működő, informatikai vállalkozás számára keresünk munkatársat. Mint Business Analyst önállóan fogod képviselni az üzleti igényeket nagyvállalati ügyfelek egyedi szoftver fejlesztési projektjeiben, miközben napi szinten együttműködsz egy igazán agilis csapattal.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Üzleti elemző
Budapest

Napi feladataid lesznek

  • Megérted és felméred a valós üzleti folyamatokat
  • Menedzseled a teljes a fejlesztési scope-ot
  • A cutting edge technológiákkal dolgozó fejlesztő csapatot a Scrum Masterrel karöltve napi szinten támogatod, segíted őket a legoptimálisabb eredmény elérésében
  • Dokumentálod az üzleti igényeket
  • Képernyőterveket készítesz
  • Kapcsolatot tartasz az ügyféllel, informálod a projekt menetével és a fejlesztési lehetőségekkel kapcsolatban
  • Tesztelsz
  • Részt veszel a Scrum eseményeken

Amit várunk Tőled

  • Tapasztalatot agilis és Scrum keretrendszerek használatában
  • Project Manager / Business Analyst / Product Owner munkakörben szerzett tapasztalatot
  • Szoftverfejlesztésben való jártasságot (legalább minimális szintű fejlesztői tudást)
  • Angol nyelvtudást
  • Tudd, mi a cél, hova akarod eljuttatni a terméket
  • Legyél jó a priorizálásban és a kommunikációban

Örülünk, ha

  • Van termékfejlesztési tapasztalatod
  • Lapul a fiókodban SM/PO/PM certificate
  • Nem új számodra az Atlassian JIRA és/vagy Confluence

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívásokat
  • Folyamatos tréningeket, belső meetup-okat
  • Lehetőséget, hogy bele tudj kóstolni a különböző technológiák használatába (fejlesztőink széles spektrumú szakmai kompetenciával rendelkeznek)
  • A jelenlegi létszám 70 fő, ami folyamatosan, de nyugodt ütemben növekszik. A munkatársak szeretnek bent lenni az irodában, mert tök jó a hangulat. Figyelnek, és számítanak egymásra.
  • A vezetők támogatják a képzéseket, meetup-okat, újításokat és ötleteléseket.
  • De a munkatársak nem csak dolgoznak és tanulnak, szórakoznak is. Van céges 3D puzzle (természetesen a Millenium Falcon-t már régen kirakták), sok tervezett és spontán sörözés, és csapatépítő program. A gyümölcsnapot, kávét, teát, a random módon felbukkanó sütihalmokat, rugalmas munkaidőt említeni is felesleges, mert alap.
  • Az iroda a XI. kerületben van.