Belső ellenőr

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 május 3, csütörtök Azonosító: 1812

Pénzügyi területen tevékenykedő partnercégünk csapatába belső ellenőrt keresünk.

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • A jogszabályoknak megfelelő működés elősegítése és ellenőrzése
  • A külső és belső szabályzatokban foglalt előírások betartásának ellenőrzése
  • A jogszabályoktól és a belső szabályzatokban foglaltaktól való eltérések feltárása, jelentése
  • Javaslattétel a feltárt hiányosságok kijavítására, a végrehajtások ellenőrzése
  • Belső szabályzatok véleményezése
  • Tanácsadás, állásfoglalások és szakvélemények nyújtása
  • Projektekben való részvétel

Elvárások

  • Preferált a gazdasági főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Belső ellenőrzési vagy hasonló területen szerzett néhány éves gyakorlat (folyamatszervezés, audit, könyvvizsgálat, minőségbiztosítás)
  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban

Előny

  • Rendszerszemlélet és jó logikai képesség
  • Kockázatfelismerő készség
  • Nyitott, kommunikatív, határozott és rugalmas fellépés, együttműködő attitűd
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Proaktív, lelkes személyiség
  • Folyamatfejlesztő és innovátor attitűd

Amit a cég kínál

  • Biztos, szakmai és anyagi háttér
  • Teljesítményarányos (bónusz) juttatási rendszer
  • Céges telefon, laptop
  • Cafeteria
  • Hosszú távú, biztos, kihívásokkal teli munkalehetőség
  • Felelősségteljes, önálló munka, komplex feladatok
  • Intenzív termék alapképzés, folyamatos szakmai tanulási lehetőség egy dinamikusan fejlődő szakosított hitelintézetben