Bejövő Call Center munkatárs

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 július 26, csütörtök Azonosító: 1924

Dinamikusan növekvő ügyfélállományunk magas színvonalú kiszolgálásához új kollégákat keresünk. Szívesen fogadja az ügyfelek hívását Unja az előre megírt sablonokat és helyette örülne a folyamatos tanulásnak Akkor jelentkezzen Call Centerünkbe!

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • bejövő hívások kezelése,
  • az ügyfelek teljes körű tájékoztatása,
  • további ügyfél igények felkeltése, rendszerben való rögzítése,
  • Személyi Bankár hálózatunk telefonos támogatása,
  • az ügyfeleink által kért módosítások rögzítése a számlavezető rendszerben,
  • nyomtatványokon, dokumentumok, nyomtatványok kiküldése

Elvárások

  • minimum középfokú végzettségű, kiemelkedően jó kommunikációs készséggel bír, örömmel tölti el, ha segíthet az ügyfeleinknek, lelkiismeretesen, precízen és dinamikusan végzi a munkáját, felhasználói szintű informatikai ismeretekkel rendelkezik

Előnyök

  • pénzintézetnél szerzett, legalább féléves, személyes vagy telefonos ügyfélszolgálati tapasztalat pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga

Amit ajánlunk

  • tartalmas feladatkör,
  • önálló munkavégzés fejlődési és előrelépési lehetőség folyamatos tanulás stabil vállalati háttér egy piacvezető cégnél
  • barátságos légkör,
  • összetartó csapat a munkavégzés helye tömegközlekedéssel is jól megközelíthető