Banki rendszergazda – contractor

Rendszerüzemeltető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 december 4, kedd Azonosító: 2010

Banki tapasztalattal rendelkező rendszergazdát keresek Budapestre. Sharepoint tudás előny. Full time lehetőség, számlaképesség szintén előny.

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Rendszerüzemeltető

Hasonló állásajánlatok

Üzemeltető

Junior Devops mérnök

Munkavégzés helye Budapest
Üzemeltető

Windows SQL szerver rendszergazda

Munkavégzés helye Budakalász
Üzemeltető

Alkalmazástámogató

Munkavégzés helye Budapest
Üzemeltető

Technical Specialist (Level 2-3)

Kérdésed van?Segítünk! Hívd az alábbi telefonszámot!+36 1 266 24 20