Applikációs mérnök légzsáktermékek területén

C, C++ fejlesztő, Egyéb fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 június 27, szerda Azonosító: 1887

Partnerünk autóipari fejlesztések területén kiemelkedő multinacionális vállalat, mely komplex autóipari termékek fejlesztését végzi szoftver és a hardver oldalon egyaránt. Budapesti csapatába keresünk Applikációs mérnök kollégát.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
C, C++ fejlesztő, Egyéb fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Légzsákvezérlő algoritmus kalibrációja
  • Töréstesztek támogatása
  • Szenzorjelek vizsgálata és feldolgozása
  • Légzsákvezérlő algoritmus fejlesztése, követése, tesztelése
  • Vevői követelmények egyeztetése, dokumentálása
  • Technikai diszkusszió a vevőkkel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség az alábbi területek valamelyikéről műszaki, informatikai, fizikus, mechatronikus, közlekedésmérnök
  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre
  • Analitikus gondolkodás
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Előnyök

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Matlab
  • Német nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Sportolási és egészségügyi lehetőségek
  • Parkolási lehetőség