Applikációs fejlesztő mérnök

Tesztelő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 március 1, csütörtök Azonosító: 1735

Munkakör:
Tesztelő
Budapest

Tasks

  • Algoritmusok kalibrációja
  • Tesztek támogatása, vizsgálata és feldolgozása
  • Algoritmusok fejlesztése, követése, tesztelése
  • Vevői követelmények egyeztetése, dokumentálása
  • Technikai diszkusszió a vevőkkel

Requirements

  • Felsőfokú műszaki, informatikai, fizikus, mechatronikus, közlekedésmérnök vagy hasonló végzettség
  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre, analitikus gondolkodás
  • Csapatmunkában való aktív részvétel, együttműködési képesség idegen nyelvi környezetben is
  • Angol nyelvtudás

We offer

  • rugalmas munkaidő | juttatások és szolgáltatások | gyermekgondozási támogatások | orvosi szolgáltatások | dolgozói kedvezmények | különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek | helyi parkolás | étkeztetés | jó tömegközlekedési lehetőségek | tér kreativitásnak | városi infrastrukúra |