Angular fejlesztő

Egyéb fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 április 11, csütörtök Azonosító: 2243

Azonnali kezdéssel keresünk Angular fejlesztő munkatársat, minimum 3 év tapasztalattal.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Egyéb fejlesztő
Budapest

Elvárások

  • Minimum 3 év aktív Angular fejlesztői tapasztalat
  • Magabiztos ismeretek ezeken a területeken Npm/Yarn, SASS, Bootstrap, SCSS, Typescript, Angular (2+), RxJs, Webpack, Material2
  • REST ismeret, gyakorlat a szerverrel való kommunikációban
  • Alapvető SQL ismeretek
  • Clean Code szemlélet
  • Reszponzív felületek kialakításának képessége
  • Proaktív szemléletmód
  • Csapatban való hatékony munkavégzés, felelősségvállalás, határidők betartása

Előnyök:

  • UI/UX ismeretek, tervezési tapasztalat
  • Folyamatos tanulás, fejlődés iránti elkötelezettség

Amit ajánlunk:

  • Munkaidő flexibilis, heti 1-2 home officera van lehetőség.
  • Fiatalos csapat, gyakori csapatépitők, céges sielés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség biztosítása, gyakori belső képzések
  • Emelt számú alapszabadság