Android fejlesztő

Mobil fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 július 26, csütörtök Azonosító: 1918

Agrár- és térinformatika területén tevékenykedő partnercégünk számára keresünk új kollégát Android fejlesztő pozícióba

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Mobil fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Fő feladat az alkalmazás fejlesztése, testreszabása
  • Részvétel a teljes fejlesztési ciklusban akár az ügyféligények felmérésétől kezdve, a tervezésen át a megvalósításig
  • Dokumentációkészítés

Elvárások

  • Pár éves releváns tapasztalat
  • Angol nyelv szakmai ismerete

Jelenleg használt technológiák, eszközök

  • Android SDK, Java, Kotlin, SQLite, Git, Ion, Room lib
  • Hálózati kommunikációs megoldások (pl. REST, JSON, XML) és authentikációs folyamatok
  • Push Notification (és Cloud Messaging)
  • Google Maps SDK
  • Alkalmazások közti kommunikáció (AIDL)
  • Titkosítási technológiák
  • Java, Spring, Hibernate