Alkalmazásüzemeltető rendszermérnök

Rendszerüzemeltető, Hálózatüzemeltető, Adatbázis üzemeltető, Rendszermérnők Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 január 21, hétfő Azonosító: 2063

Alkalmazásüzemeltető rendszermérnök munkatársat keresünk. Nemzetközi légitársasági ügyfelünknél, a központi IT csapat tagjaként az ERP alkalmazások napi szintű üzemeltetése, támogatása, szoros együttműködésben a fejlesztői csapattal, az IT csapat más megoldó csoportjaival. Projektekben való részvétel (új alkalmazások/funkciók bevezetése, alkalmazás migrációk megtervezése/elvégzése).

Feladatok

  • Magas rendelkezésre állású, üzletmenetet támogató kritikus rendszerek üzleti alkalmazások, illetve MS SQL 2008/2014 adatbázis környezet üzemeltetése, támogatása
  • Üzleti folyamatok megértése, követése
  • projektek üzemeltetés oldali felügyelete, koordinálása
  • Fő feladatok/felelősségek
  • Rendszerhibák kivizsgálása és megoldása együttműködve más megoldó csapatokkal
  • alkalmazás bevezetés projektek specifikálásában való részvétel
  • Együttműködés a fejlesztői csapatokkal és külső szolgáltatókkal
  • Változtatási igények megtervezése, dokumentálása és bevezetése
  • Rendszer tesztek kivitelezése és dokumentálása
  • Nemzetközi légitársasági ügyfelünknél, a központi IT csapat tagjaként az ERP alkalmazások napi szintű üzemeltetése, támogatása, szoros együttműködésben a fejlesztői csapattal, az IT csapat más megoldó csoportjaival.
  • Projektekben való részvétel (új alkalmazások/funkciók bevezetése, alkalmazás migrációk megtervezése/elvégzése).

Elvárások

  • szakirányú műszaki végzettség
  • minimum 3 év alkalmazásüzemeltetői tapasztalat
  • mély MS SQL üzemeltetői tapasztalat, lekérdezések, tárolt eljárások írása
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • hatékony problémamegoldási készség,
  • jó kommunikációs készség
  • rendszerszemlélet
  • pontos, precíz munkavégzés
  • ügyfélközpontúság

Előnyök

  • ERP üzemeltetési tapasztalat (pl. Microsoft Dynamics, SAP)
  • BizTalk üzemeltetési tapasztalat
  • IT Infrastruktúra ismeretek
  • MCSE,MCSA, MCDBA vagy MCITP minősítés

Amit ajánlunk

  • fix jövedelem+cafeteria
  • ingyenes nyelvtanfolyamok
  • folyamatos szakmai támogatás és képzési lehetőségek
  • fejlődési- és karrierlehetőség
  • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapat
  • Munkavégzés helye Budapest

Kérdése van?Segítünk! Hívjon minket az alábbi telefonszámon!+36 1 266 24 20