Alkalmazástámogató

Support és Helpdesk Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 április 1, hétfő Azonosító: 2219

13. kerületi banki partnerünkhöz keresünk Alkalmazástámogatót.

Munkakör:
Support és Helpdesk
Budapest

Feladatok

  • Magyarországi pénzügyi szektor egyik piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil, innovatív bank munkavállalójaként megismerni a banki informatikai rendszerek működését.
  • Nagy rendelkezésre álló Axway környezet üzemeltetése, konfigurálása.
  • Axway API gateway monitorozása, hangolása, optimalizálása.
  • Axway API gateway módosításainak telepítése teszt és éles környezetben.

Elvárások

  • Kiváló együttműködési és kommunikációs készség, önálló munkavégzésre való képesség, precizitás és rugalmasság.
  • Linux üzemeltetési tapasztalat,
  • Minimum 3 év nagyvállalati IT üzemeltetési tapasztalat.
  • Alapfokú szakmai angol nyelvtudás (elsősorban írásban).

Előnyök

  • API gateway üzemeltetési tapasztalatok
  • Hálózatbiztonsági alapismeretek
  • Webes alkalmazás üzemeltetési ismeretek

Amit ajánlunk

  • Könnyen megközelíthető, modern irodaházban törtérnik a munkavégzés.
  • Nyitott, vidám csapat, segítőkész vezetők várják a csapat legújabb lelkes tagját, ahol minden szakmai támogatást megadnak Neked ahhoz, hogy a szakma kiválósága válhasson belőled.