Alkalmazástámogató

Rendszerüzemeltető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 november 7, szerda Azonosító: 2018

Ügyfelünk a magyarországi nagyvállalati informatikai piac meghatározó tagja. Tevékenységük középpontjában a felhő-alapú, Java technológiára épülő alkalmazásintegrációs és alkalmazásfejlesztési projektek megvalósítása áll.

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Rendszerüzemeltető
Budapest

Feladatok

  • Webes alkalmazás működésének támogatása, bejelentések kezelése
  • Problémák kivizsgálása az éles környezetben, hibák reprodukálása a teszt/fejlesztői környezetben, szükség és lehetőség szerint workaround kialakítása
  • Java alapú alkalmazás logjainak vizsgálata, elemzése
  • Adatbázis lekérdezéshez, módosításhoz SQL nyelv ismerete
  • Webes szolgáltatások (REST, JSON) ismerete
  • Előny a Docker, Jersey, Kafka technológiák valamelyikének ismerete
  • Angol nyelvtudás specifikációk, dokumentációk olvasásához

Amit ajánlunk

  • Részt vehetsz érdekes, nemzetközi internetes szolgáltatás támogatásban
  • Megismerheted és alkalmazhatod a legmodernebb technológiákat
  • Tapasztalt vezető fejlesztő támogatja munkádat és segíti szakmai fejlődésedet
  • Agilis, professzionális csapatban dolgozhatsz
  • Tapasztalataidnak megfelelő kihívásokat biztosítunk számodra
  • Rugalmas munkaidő