.Net fejlesztő

.Net/C# fejlesztő Budapest VIII. kerület Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2017 október 16, hétfő Azonosító: 1559

Megbízónk számára keresünk alkalmazás fejlesztő pozícióba munkatársat C#, .Net ismeretekkel.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
.Net/C# fejlesztő
Munkavégzés helye:
Budapest VIII. kerület

Feladatok

  • Biztosítás specifikus rendszerek fejlesztése (már meglévő és új rendszerek, belső és adatbázis oldali alkalmazások).
  • Szakmai együttműködés az IT üzemeltetési és fejlesztési részlegével.
  • Kapcsolattartás rendszerszervező kollégákkal.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség.
  • Minimum 1-2 éves szoftverfejlesztési tapasztalat.
  • MS .NET technológia készség szintű ismeret (C#, ASP, WCF, .asmx, MVC).
  • SQL ismeretek és gyakorlat .
  • Szakmai alap angol nyelvtudás.

Előnyök

  • Biztosítói, pénzügyi szektorban szerzett ismeret/gyakorlat.
  • JavaScript ismeret.
  • Alapnál magasabb szintű nyelvismeret.

Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem.
  • Stabil nemzetközi vállalati háttér.
  • Fejlődési lehetőség, kihívások.
  • Összetartó, vidám csapat.