Alkalmazás adminisztrátor – Angol ÉS német nyelvtudással (Budapest)

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 március 21, szerda Azonosító: 1759

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • DM Server üzemeltetési feladatok átvétele és biztosítása
  • Esetenkénti telefonos ügyelet/készenlét vállalása (DPDHL csúcsforgalmi időszakokban)
  • Alkalmazás-üzemeltetés
  • Incidens-, Change- és Problem-menedzsment
  • Hibakeresés és hibaelhárítás
  • Új verziók üzembe helyezése
  • Általános szolgáltatási kérések kivitelezése (pl. ünnepnapok adatainak importálása, e-mail levelező-listák módosítása, tanúsítványfrissítések, stb.)
  • Az üzemeltetéshez szükséges szkriptek és tool-ok biztosítása és karbantartása (monitorozáshoz, naplófájlok elemzéséhez, stb.)
  • Tesztek tervezése és végrehajtása
  • Kommunikáció az ügyfelekkel (németül)

Elvárások

  • Adatbázis-ismeretek
  • Oracle single instance
  • SQL/PLSQL
  • Programozási- és scripting-ismeretek
  • Java
  • Unix shell programozás
  • Egyéb technológiai ismeretek:
  • Linux - RHEL
  • Tomcat/Jaspersoft/Jenkins Jobscheduling ismeretek
  • Subversion/SVN/GIT ismerete
  • Buildmanagement/Jenkins
  • SFTP/SMTP protokoll
  • SAMBA
  • HP Quality Center
  • SM9
  • SMWF
  • IDE
  • MS Office
  • A szoftverfejlesztési és -tesztelési folyamatok ismerete
  • Jó írásbeli és szóbeli angol és német nyelvtudás

Előnyök

  • MS Windows Server ismerete
  • Windows RDS ismerete

Amit ajánlunk

  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén
  • Karrierlehetőség
  • Multinacionális környezet