Alkalmazás adminisztrátor

Rendszerüzemeltető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 június 25, hétfő Azonosító: 1883

Információ-technológiai szolgáltatással foglalkozó, nemzetközi partnerünk számára keresünk alkalmazás adminisztrátor pozícióba új kollégát!

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Rendszerüzemeltető
Budapest

Feladatok

  • Windows és/vagy Linux szervereken futó alkalmazások 2nd és 3rd level támogatása/üzemeltetése
  • Alkalmazás változások (verzióváltások, javítások, migrációk) lebonyolítása, nyomon követése dokumentálása, esetenként tervezése és koordinálása
  • Konfigurációk beállítása és dokumentálása
  • Monitoring tevékenység és logfile-ok ellenőrzése
  • Német szakmai csapattal történő kommunikáció
  • Az ügyfél felmerülő igényeinek egyeztetése német vagy angol nyelven
  • Incidensek, hibajegyek kezelése
  • ITIL folyamatok gyakorlati alkalmazása (Incident/Problem/Change Management)
  • Egyéb projekt specifikus feladatok

Elvárások

  • IT területen szerzett tapasztalat (rendszergazda, Service Desk, etc. pozícióban) és / vagy informatikai végzettség
  • Affinitás a szakma iránt
  • Német nyelv aktív, társalgásszintű ismerete, szóban és írásban

Előnyt jelent

  • Angol nyelvismeret
  • ha dolgoztál már jegykezelő rendszerekkel
  • ha tapasztalatot szereztél szerver vagy kliens oldalról hálózati architektúrákkal
  • ha vannak adatbázis, SQL ismereteid
  • ha gyakorlati ismereteket szereztél Linuxos szervereken
  • ha ismersz néhány programozási nyelvet ill. fejlesztői környezetet
  • ha ismered az ITIL módszertanát

Amit ajánlunk

  • Multinacionális környezetben lévő folyamatos fejlődés
  • Karrierlehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet