Adattárház fejlesztő

Adattárház, BI fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 november 6, kedd Azonosító: 1623

Banki területen működő partnerünkhöz keresünk 13. kerületi munkavégzéssel Oracle Adattárház fejlesztő munkatársat.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Adattárház, BI fejlesztő
Budapest

Feladatok:

  • Oracle alapú adattárház és adatbázis struktúra fejlesztése.
  • Adattárház alapú fejlesztési igények megvalósítása
  • oadattárház struktúra bővítése, átalakítása,
  • oETL folyamatok programozása,
  • oriportigények fejlesztése.
  • Üzleti és funkcionális specifikáció alapján részletes technikai specifikáció, rendszerterv készítése.
  • Fejlesztői tesztek végrehajtása és dokumentálása.
  • Fejlesztés megvalósítása, forráskódok kezelése verziókövető rendszerben.

Elvárások:

  • Legalább középfokú informatikai, esetleg közgazdaságtani szakirányú végzettség.
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat (minimum 3 év).
  • Alapszíntű ismeret Oracle adatbázis kezelésre vonatkozóan.
  • PL/SQL, SQL ismeret.
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás.
  • Precíz munkavégzés.
  • Strukturált gondolkodás és megoldás orientált személyiség, nyitottság az új feladatokra.

Előnyt jelent:

  • PowerDesigner
  • Cognos
  • Oracle Data Integrator
  • DWH tervezés ismerete
  • Banki pénzügyi ismeret (kockázatkezelés, kontrolling, pénzügy, számvitel, CRM).