Adattárház fejlesztő

Adattárház, BI fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2017 november 16, csütörtök Azonosító: 1623

Banki területen működő partnerünkhöz keresünk 13. kerületi munkavégzéssel Oracle Adattárház fejlesztő munkatársat.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Adattárház, BI fejlesztő
Budapest

Feladatok:

  • Oracle alapú adattárház és adatbázis struktúra fejlesztése.
  • Adattárház alapú fejlesztési igények megvalósítása:
  • o adattárház struktúra bővítése, átalakítása,
  • o ETL folyamatok programozása,
  • o riportigények fejlesztése.
  • Üzleti és funkcionális specifikáció alapján részletes technikai specifikáció, rendszerterv készítése.
  • Fejlesztői tesztek végrehajtása és dokumentálása.
  • Fejlesztés megvalósítása, forráskódok kezelése verziókövető rendszerben.

Elvárások:

  • Legalább középfokú informatikai, esetleg közgazdaságtani szakirányú végzettség.
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat (minimum 3 év).
  • Alapszíntű ismeret Oracle adatbázis kezelésre vonatkozóan.
  • PL/SQL, SQL ismeret.
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás.
  • Precíz munkavégzés.
  • Strukturált gondolkodás és megoldás orientált személyiség, nyitottság az új feladatokra.

Előnyt jelent:

  • PowerDesigner;
  • Cognos;
  • Oracle Data Integrator;
  • DWH tervezés ismerete;
  • Banki pénzügyi ismeret (kockázatkezelés, kontrolling, pénzügy, számvitel, CRM).