Adattárház, BI fejlesztő (MS SQL)

Adattárház, BI fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 május 28, hétfő Azonosító: 1839

Agrár- és térinformatika területén tevékenykedő megbízónk számára keresünk tapasztalt adattárház, BI fejlesztőket

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Adattárház, BI fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • MS SQL alapú fejlesztések tervezése, kivitelezése és tesztelése, gyártói támogatása
  • Adattárházi folyamatok és riportok tervezése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • SSIS, SSAS, SSRS mély alapos ismerete
  • MS SQL, Transact-SQL fejlesztői tapasztalat
  • Adattárház tervezői/fejlesztői/hangolói ismeretek
  • Adattárház modellezési ismeretek, tervező eszközök ismerete
  • BI eszközök naprakész ismerete

Előnyök

  • Tableau ismerete
  • Microsoft end-user BI megoldások ismerete
  • Vállalati Sharepoint BI portal fejlesztői tapasztalat
  • agrárinformatikai tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nagyvállalati technológiák KKV-ben
  • Heti 1 nap home office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő