Adatközponti termékmenedzser

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 február 7, szerda Azonosító: 1716

Rendszerintegrációval foglalkozó magyar partnerünk keres szakembert Budapestre. A cég az IT szektor stabil és rugalmas munkáltatójaként magas színvonalú, széleskörű műszaki-és szolgáltatás portfólióval rendelkezik és várja új munkatársát folyamatosan bővülő csapatába.

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatkörök, felelősségek

  • Adatközponti, géptermi projektek műszaki előkészítése, támogatása (koncepció terv, költségvetési terv összeállítása, helyszíni felmérések koordinálása)
  • Szervezeten belüli mérnöki csapatokkal való együttműködés, ügyfelekkel, gyártókkal, alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • vonatkozó ajánlatok készítése
  • Ügyféligények felmérése, igénygenerálás, termékmenedzsment
  • Kiemelt ügyfélmenedzserek támogatása
  • Szakterületi vezetőkkel és felsővezetőkkel való kapcsolattartás
  • Szakmai prezentációk, belső oktatások megtartása
  • Új üzleti lehetőségek, irányok felkutatása

Elvárások

  • Adatközponti technológiák ismerete
  • Legalább 3 év szakmai solution sales tapasztalat IT értékesítés terén
  • Pre-sales mélységű termék- és technológia ismeret (biztonsági áramellátás, hűtéstechnika, fizikai biztonság, zavarvédelem, épület gépészet, oltórendszerek)
  • IT piac ismerete (gyártói kapcsolat, disztribútorok, konkurencia stb.)
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
  • Ügyfélközpontúság, csapatszellem, proaktivitás

Partnerünk ajánlata

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil, megbízható munkáltatói háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség, választható tréningek és képzések
  • Magas színvonalú, széleskörű műszaki- és szolgáltatási portfólió
  • Intenzív mérnöki- és back-office háttértámogatás
  • Kellemes munkahelyi légkör

Egyéb információk

  • Munkavégzés helye: Budapest III.kerület
  • Munka típusa: alkalmazotti