Adatbázis szakértő

Adatbázis szakértő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 január 15, hétfő Azonosító: 1687

Banki területen működő partnerünkhöz keresünk 13. kerületi munkavégzésre Adatbázis szakértő pozícióba munkatársat.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Budapest

Lehetőséged lesz:

  • A bank adattárházának és kapcsolódó alkalmazásainak adatbázis oldali (Oracle és MS SQL) üzemeltetésére, hangolására, módosításainak telepítésére teszt és éles környezeteken
  • Oracle, MS SQL adatbázisok monitorozását, üzemeltetését, installációját és upgrade-jét végezni
  • Adatbázisok teljesítményének monitorozását és optimalizálását teljesíteni
  • Adattárház folyamatok üzemeltetését, monitorozását irányítani
  • Alkalmazás (PL/SQL) teljesítményhangolási feladatokat ellátni
  • Alkalmazás és biztonsági patchek telepítését végezni
  • Proaktívan részt venni a terület IT projekteiben

Elvárás:

  • Legalább középfokú informatikai végzettség
  • Minimum 3 éves adatbázis adminisztrátori tapasztalat, tervezési-hangolási gyakorlat
  • Oracle adatbázis (9i-11G) és MS SQL Server (2005-2008) kezelésében való jártasság
  • Oracle Discoverer és OWB adminisztrálási ismeretek
  • PL/SQL nyelv ismeret
  • UNIX operációs rendszer alapszintű ismerete
  • Windows operációs rendszer (2003, 2008, XP, Win7) alapfokú ismerete
  • Angol nyelvtudás alapfokú szakmai ismeret (elsősorban írásban)

Opcionális szakmai ismeretek:

  • Sybase adatbázis-kezelő adminisztrálása
  • Oracle Grid Control
  • Quest Spotlight

Kérdésed van?Segítünk! Hívd az alábbi telefonszámot!+36 1 266 24 20