Adattárház szervező

Megjelenés dátuma: 2022. május 12.

Azonosító: 10473 Helyszín: Budapest Munkakör: Elemző, tanácsadó

Multinacionális biztosító belső BI és Adattárház csapatába keresünk Adattárház szakértő munkatársat. Épülő csapatban, szervezeten belül kiemelt, fókuszban lévő területen, izgalmas, induló projektekben dolgozna az új kolléga.

Napi feladatok

  • Adattárház fejlesztésben való részvétel az üzleti igények alapján
  • Vezetői információs rendszer támogatása
  • Business Data Model menedzselése, logikai adatmodellek tervezése, specifikációk készítése
  • Adatigény-konszolidációban való részvétel
  • Adatfolyam optimalizálása
  • Felelősségi körbe tartozó riportok építése és elemzése
  • Különböző fejlesztési feladatok végrehajtásának irányítása
  • Elkészült programtervek és végrehajtott programozási feladatok ellenőrzése
  • Végfelhasználói tesztek támogatása
  • Szoros együttműködés a társterületekkel

Pozícióhoz kapcsolódó elvárások

  • BI területen szerzett 3+ év tapasztalat
  • Felsőfokú informatikai vagy gazdasági végzettség
  • SQL tudás
  • Nyitott, agilis, proaktív személyiség
  • Rendszerszemlélet, önálló és precíz munkavégzés
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban is)

Előnyt jelent

  • Előzetes programozási, adatmodellezési tapasztalat
  • BI működési tapasztalat (Python, Power BI)
  • Agilis működési tapasztalat
  • Biztonságtechnikai ismeretek

Amit kínálnak

  • Részvétel az Üzleti Intelligencia és Adattárház terület architektúrájának kiépítésében, fejlesztésében.
  • Nemzetközi projektekben való részvételi lehetőség.
  • Munka-magánélet egyensúly, kötetlen munkaidő, home office lehetőség, igényes munkakörnyezet.
  • Szakmai képzések.
[rdp-linkedin-login]