IT PRODUCT DIRECTOR (BANK SECTOR)

Megjelenés dátuma: 2022. január 24.

Azonosító: 10431 Helyszín: Budapest Munkakör: IT menedzser, IT vezető

Partnerünk az egyik legnagyobb német értékpapír forgalmazó bank számára nyújt IT fejlesztést és üzemeltetést Budapesten. 80 fős IT szakemberekből álló csapatuk átszervezése miatt keresnek most IT PRODUCT DIRECTOR pozícióba új munkatársat.

Feladatok

  • Részvétel a cég jövőképének alakításában,
  • Stratégiai erőforrás tervezés,
  • Stratégia kialakítás,
  • Know-how menedzsment,
  • Ügyfél felé való kommunikáció német nyelven,
  • Erős, stratégiai kapcsolat kiépítése az ügyfelekkel,
  • A termékcsoportok ügyfélkapcsolatainak támogatása,
  • Eszkalációk megoldásának koordinálása és kommunikálása,
  • Csapatok támogatása a minél magasabb szintű ügyfélelégedettség érdekében,
  • Beosztottak és a felelősségi terület menedzsmentje,
  • A termékcsoportok és projektek működési keretének kidolgozása, optimalizálása a termékcsoport vezetőivel együttműködésben a céges irányelveknek megfelelően,
  • Szükség esetén strukturális, valamint személyi változás kezdeményezése, kidolgozása, egyeztetése, engedélyeztetése és végrehajtása a területen,
  • Az új termékek szervezeti struktúrába illesztésének tervezése, kidolgozása,
  • Területhez tartozó vezetők támogatása, mentorálása,
  • A terület teljesítményének, illetve a kapcsolódó projektek előrehaladásának nyomon követése,
  • Riportok, beszámolók készítése,
  • A teljesítések minőségének minél magasabb szintű biztosítása,
  • Erőforráskeret alakítása, kapacitás igények meghatározása és összegzése a vezetők bevonásával a felmerülő igények alapján,
  • Képzési és fejlesztési követelmények meghatározása és igények megfogalmazása.

Elvárások

  • Felsőfokú IT végzettség, vagy IT területhez köthető gazdasági/üzleti képesítés,
  • 10 év releváns tapasztalat,
  • Minimum 5 év vezetői tapasztalat (30+ fő) és tapasztalat vezetők irányításában szerzett gyakorlat,
  • Informatikai és/vagy banki környezetben szerzett tapasztalat,
  • Külföldi partnerekkel történő munkavégzésben szerzett gyakorlat
  • Németül és angolul tárgyalóképes kommunikáció
  • Magyar nyelvtudás

Előnyök

  • Banki vagy pénzügyi folyamatok kialakításában szerzett tapasztalat,
  • Német nyelvterületen végzett, töb éves releváns tapsztalat,
  • Felelősségteljes, megbízható vezetői hozzáállás.

Amit ajánlanak

  • 20 éve Magyarországon működő software fejlesztő cégnél hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős foglalkoztatás,
  • Részvétel a cég jövőjének építésében,
  • Részvétel a szervezeti átalakításban, a szervezeti kultúra formálásában, az új szervezeti egység kialakításában,
  • Lehetőség a cégcsoport üzleti/IT jövőjének és termékeinek alakításában,
  • Versenyképes fizetés, cafetéria, bónusz,
  • Személyes fejlődési lehetőség,
  • Rugalmas munkavégzés, home office lehetőség és ehhez a technikai eszközök biztosítása,
  • Jól megközelíthető, kellemes, modern irodai környezet (XIII. kerület, Dózsa György úti metrómegállónál.
[rdp-linkedin-login]