Medior Microsoft Cloud üzemeltető Állás

Megjelenés dátuma: 2024. június 28.

Azonosító: 12652 Helyszín: Budapest Munkakör: Alkalmazás üzemeltető

Stabil, dinamikusan fejlődő, több évtizede a piacon lévő nemzetközi partnerünk csapatába keresünk bővülés miatt, Medior Microsoft Cloud üzemeltető munkatársat, aki szakmai tapasztalatával erősíti és segíti partnerünk tevékenységét banki területen.

Ügyfelünk elkötelezetten képviseli az informatikai, bank- és biztonságtechnikai kihívások minőségi és hatékony megoldásait, a forgalmazástól kezdve a tervezésen, a kivitelezésen és a rendszerintegráción keresztül egészen az üzemeltetésig és a karbantartásig.

Budapesten található az iroda és heti 2 nap home-office lehetőség volna, ügyeletet nem kell vállalni a munka során, 9-17-ig tartó, standard munkarendben dolgoznak.

Banki projekten fogsz dolgozni egy 20 fős csapat tagjaként. A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen MS365 adminisztrátori ismerete, Cloud munkatapasztalat és erős angol nyelvtudás.

A kiválasztási folyamat 2 körből tevődik össze (első körben szakmai beszélgetés, majd az ügyvezetővel való kötetlen beszélgetés)

Elvárások

  • 2-4 év tapasztalat teljes vállalati infrastruktúra üzemeltetésében
  • 1+ év cloud technológiákban szerzett gyakorlat (a cégnél Azure-t használnak)
  • Angol szakmai nyelvtudás
  • Teams adminisztrátori ismerete
  • M365 adminisztrátori ismerete
  • Entra, Entra Connect adminisztrátori ismerete
  • Power BI, Power Platform L2 támogatói szintű ismerete
  • PowerShell alapos ismerete
  • Graph API ismerete
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Ügyfélközpontúság
  • Eredmény- és probléma megoldási centrikusság
  • Jó kommunikációs képesség, valamint csapatjátékos attitűd

Előnyt jelent

  • Orosz nyelvtudás
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (informatika / informatikai biztonság / gazdasági informatika)
  • Teams infrastruktúra kialakításában, üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • M365 infrastruktúra kialakításában, üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Azure infrastruktúra kialakításában, üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Teams vizsgatanúsítványok megléte (pl. MS-700)
  • M365 vizsgatanúsítványok megléte (pl. MS-900)
  • Azure vizsgatanúsítványok megléte (pl. AZ-104)
  • Banki informatikai környezetben szerzett üzemeltetői tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó- és kommunikációs képesség, proaktív személyiségjegyek és csapatmunkában szervezett tapasztalat

Feladatok

  • Microsoft Teams rendszer folyamatos működésének biztosítása
  • Microsoft 365 szolgáltatások folyamatos működésének biztosítása
  • Azure szolgáltatások folyamatos működésének biztosítása
  • Power Platform L2 szintű támogatása
  • Az üzemeltetési feladatok ellátásához szükséges PowerShell scriptek fejlesztése
  • Hibafelderítési és hibaelhárítási feladatok végrehajtása a produktív környezetben
  • Rendszer dokumentációk karbantartása
  • Igény- és kivételkezelési feladatok ellátása
  • Hibajegy kezelés, incidens management

Ami vár

  • versenyképes fizetés
  • egészségbiztosítás
  • céges mobiltelefon és notebook
  • Szakmai fejlődést biztosító feladatok, magas színvonalú projektek, modern munkaeszközök, lehetőség szakmai képzéseken való részvételre
  • Professzionális, támogató csapat, közös szabadidős programok pl. grillklub, túraklub, bringaklub, társasjátékklub, közös zenélés, crossfit edzések, kispályás foci, darts stb.